
Стол кемпинговый Vango Birch 80 Table French Oak (TBPBIRCH F14TDC)
- Нет в наличии
- Код: OT_926781
4 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Потужна надійність, функціональність і чудовий зовнішній вигляд — так можна схарактеризувати нову модель складаного стола Vango Birch 80.
Надійна сталева рама призначена для навантаження до 50 кг, що є одним із найкращих показників серед аналогічних моделей. Поверхня стільниці, виготовлена під колір і текстуру французького дуба, і каркас із текстурованим фінішним обробленням дають змогу цій моделі мати чудовий вигляд не тільки в кемпінгу, але й вдома. Стіл швидко розкладається і складається, й у складеному вигляді має товщину менш ніж 6 см, завдяки чому зручний як для завантаження в багажник машини, так і для зберігання.
Vango Birch 80 створить бажаний рівень комфорту, хай де б ви були, чи то в кемпінгу, на риболовлі, на дачі, чи то просто відпочиваєте на природі.
Загальні характеристики:
- Особливо міцний сталевий каркас витримує навантаження до 50 кг.
- Змінна висота столу (69 см/49 см).
- Регулювання ніжок для стабільності на нерівній поверхні.
- Поверхня стільниці виготовлена під текстуру та колір французького дуба, легка, гігієнічна та зручна в очищенні.
- Текстуроване фінішне оброблення каркаса додатково захищає від корозії й надає презентабельнішого вигляду.
- Ручка для транспортування.
- Компактно складається й не вимагає чохла для транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Состояние | Новое |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 6.66 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926781 |
| Вес в упаковке | 7 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 82 х 6 х 62 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал каркаса | Стальная рама |
| Материал конструкции | ДСП ламинированное пластиком для создания гигиенической и удобной в чистке поверхности. Не намокает от воды |
| РАЗМЕРЫ | 80 х 60 х 69 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5023519023761 |
- Цена: 4 000 ₴




