
Стол раскладной Easy Camp Toulouse Grey (670410)
- Нет в наличии
- Код: OT_928358
3 810 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подорожуйте легко завдяки комбінованому столу з сидіннями в одному комплекті. Стіл розкладний Easy Camp Toulouse Grey (670410) є гарним вибором для сімейного кемпінгу. Готовий до використання з моменту відкриття та без необхідності додаткового складання, він компактний, легкий та мобільний. Продумана конструкція забезпечує вам просторий стіл із чотирма стільцями по обидва боки та велику кількість місця, щоб пообідати, не заважаючи один одному. Коли стіл не використовується, він швидко трансформується у валізу для перенесення та зручного зберігання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає складання.
- Легкий і зручний для транспортування.
- Розрахований на чотирьох осіб.
- Стільниця розміром 84 x 64 см.
- Трансформується в компактну валізу з ручкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Цвет | Серый |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928358 |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 84 x 32 x 10 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол |
| Максимальная нагрузка | Стол – 50 кг, стул – 100 кг |
| Материал каркаса | Сталь+алюминий+пластик |
| Материал конструкции | Пластик |
| РАЗМЕРЫ | 84 x 136 x 66 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5709388674104 |
- Цена: 3 810 ₴

