
Стол раскладной Easy Camp Rennes L Black (670197)
- Нет в наличии
- Код: OT_928803
4 670 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Просторий та досить міцний розкладний стіл Easy Camp Rennes L Black (670197) - чудовий вибір для сімейного відпочинку на природі. Він розрахований для зручного розміщення чотирьох осіб, має регульовану ніжку для правильної установки на нерівній поверхні. Площа стільниці призначена для приготування та приймання їжї, а також для настільних ігор. Легкий та зручний для перенесення, стіл можна швидко упакувати, коли він не використовується: просто зніміть чорну стільницю, складіть ніжки та помістіть все в чохол.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Регульована ніжка.
- Легкий і зручний для транспортування.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928803 |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 110 x 12 x 20 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол<br />_x000D_ Чехол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал конструкции | Алюминий |
| РАЗМЕРЫ | 70 x 110 x 70 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black |
| Штрихкод | 5709388023148 |
- Цена: 4 670 ₴



