
Стол раскладной High Peak Sevilla Silver (44180)
- Нет в наличии
- Код: OT_928990
3 879 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Sevilla Silver (44180) - легкий розкладний стіл із алюмінієвою рамою та стільницею з рулонних ламелей. Регульовані ніжки призначені для правильного встановлення стола на нерівній поверхні. У складеному вигляді стіл дуже компактний, поставляється з практичним чохлом для переноски.
Особливості:
- Регульовані ніжки.
- Стільниця з алюмінієвих ламелей.
- Алюмінієва рама діаметром 19 мм.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 30 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928990 |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 102,5 x 15,5 x 15,5 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол<br />_x000D_ Чехол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал конструкции | Алюминий |
| РАЗМЕРЫ | 70 x 70 x 70 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 4001690441803 |
- Цена: 3 879 ₴

