
Стол раскладной High Peak Olvera Silver (44188)
- Нет в наличии
- Код: OT_928991
6 870 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Olvera Silver (44188) - відносно легкий розкладний стіл із алюмінієвою рамою та стільницею з рулонних ламелей. Ніжка, що регулюється, призначена для правильної установки стола на нерівній поверхні. У складеному вигляді стіл досить компактний, поставляється з практичним чохлом для переноски.
Особливості:
- Регульована ніжка.
- Стільниця з алюмінієвих ламелей.
- Міцна алюмінієва рама 25 х 25 мм.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 30 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 6.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928991 |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 106 x 22 x 13,5 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол<br /> Чехол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал конструкции | Алюминий |
| РАЗМЕРЫ | 110 x 72 x 70 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 4001690441889 |
- Цена: 6 870 ₴

