
Стол раскладной Easy Camp Caylar Brown (540027)
- Нет в наличии
- Код: OT_929834
1 449 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь романтичною вечерею під зоряним небом за розкладним столом Easy Camp Caylar Brown (540027), розрахованим на двох. Надміцна сталева рама має чотири поперечні опори, які забезпечують стійкість у вітряний день. Ламінована стільниця легко миється, але не слід залишати стіл під сильним дощем або на спекотному сонці. Ніжки столу складаються після використання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає складання.
- Легкий і зручний для транспортування.
- Міцна сталева рама.
- Стільниця з ламінованого МДФ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929834 |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 40,5 x 60,5 x 6 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | МДФ |
| РАЗМЕРЫ | 40,5 x 60,5 x 50 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5709388128560 |
- Цена: 1 449 ₴







