
Стол раскладной Easy Camp Menton L Brown (540028)
- Нет в наличии
- Код: OT_929836
2 679 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь обідом просто неба за допомогою розкладного столу Easy Camp Menton L Brown (540028). Ця модель створена для відпочинку на відкритому повітрі та вміщує до чотирьох осіб. Стіл має поперечні опори для додаткової стійкості. Сталеві ніжки можна регулювати по висоті для боротьби з нерівностями, тому ви завжди матимете плоску поверхню. Ламінована стільниця легко миється, але не слід залишати стіл під сильним дощем або на спекотному сонці.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає складання.
- Регулюється по висоті.
- Легкий і зручний для транспортування.
- Міцна сталева рама.
- Стільниця з ламінованого МДФ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 8.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929836 |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 70 x 100 x 5 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | МДФ |
| РАЗМЕРЫ | 70 x 100 x 50-68 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5709388128584 |
- Цена: 2 679 ₴







