
Стол раскладной Highlander Compact Folding Table Double Grey (FUR077-GY)
- Нет в наличии
- Код: OT_929856
3 159 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл розкладний Highlander Compact Folding Table Double Grey (FUR077-GY) середнього розміру та вміщує від чотирьох до шести осіб. Він ідеально підходить для заміських поїздок із друзями та родиною. На ньому достатньо місця для приготування їжі, їди та настільних ігор. Стільниця виконана з ламінованих МДФ плит. Дана модель столу легка та міцна завдяки алюмінієвій рамі. Складана конструкція має блокувальний механізм та зручну ручку для перенесення.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не потребує збирання.
- Практична ручка для легкого та зручного перенесення.
- Механізм блокування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Цвет | Серый |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929856 |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 60 х 60 х 8 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал конструкции | МДФ |
| РАЗМЕРЫ | 70 x 120 x 60 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5034358876470 |
- Цена: 3 159 ₴









