
Стул кемпинговый Vango Hampton Grande DLX Chair Excalibur (CHRHAMPTOE27A3T)
- Нет в наличии
- Код: OT_930851
5 099 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Компанія Vango представила оновлену модель розкладаного стільця Hampton Grande DLX з тканини DuoWeave і новим сталевим каркасом. Модель виготовлена в сучасному дизайні, має розкладану м'яку спинку на сім положень, також м'яке сидіння з глибокою посадкою, що сприяє розслабленню м'язів спини та тазу. Додаткове підтримування шиї забезпечує знімний підголівник, який легко трансформується як поперековий валик після довгих фізичних навантажень на спину. Жорстка конструкція стільця Hampton Grande DLX та ударостійкі з'єднувачі з ABS пластику дадуть змогу витримати навантаження до 140 кг. Пропонована модель ідеально підходить для відпочинку на природі, для риболовлі та полювання, для заміського будинку та пікніка в парку.

Габарити та вага:
- Розміри зовнішні, ШхГхВ, см: 74 х 55 х 119.
- Висота сидіння, см: 45.
- Ширина сидіння, см: 59.
- Розміри в складеному вигляді, ШхГхВ, см: 65 х 12 х 112.
Загальні характеристики:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 180 кг.
- Регульована рама забезпечує 7 різних варіантів сидіння від вертикального до лежачого положення для відпочинку
- Знімний підголівник, який можна використовувати як поперековий валик.
- Рамна конструкція ніжок стільця підвищує стійкість, запобігаючи зануренню в ґрунт.
- Пінополіуретанова підкладка в зоні сидіння і спини сприяє максимальному комфорту.
- Сполучні кріплення сталевого каркаса зроблені з ударостійкого й еластичного ABS пластику.
- Жорсткі підлокітники забезпечують надійне підтримування під час садіння в крісло та підйому з нього.
- У складеному вигляді стілець плоский і займає мінімум місця під час зберігання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 6.7 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 7,1 кг |
| Вид | Стулья |
| Высота | 1190 мм |
| Габариты упаковки | 65 х 12 х 112 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 750 мм |
| Комплектация | Стул <br />_x000D_ Съемный подголовник |
| Материал сиденья | DuoWeave™ Fabric |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 740 мм |
- Цена: 5 099 ₴









