
Стул раскладной Vango Micro Steel Chair Mykonos Blue (CHQMICRO M27Z06)
- Нет в наличии
- Код: OT_926786
1 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сучасний дизайн розкладного стільця Vango Micro Steel Chair Mykonos Blue (CHQMICRO M27Z06) забезпечує максимум комфорту при невеликій вазі та мінімальному розмірі. Якщо Ви вирушили у велопоїздку, похід вихідного дня або просто недостатньо місця в машині, то стілець Vango Micro Steel Chair Mykonos Blue (CHQMICRO M27Z06) - вихід із ситуації. Стілець добре збалансований, завдяки чому має достатню стійкість. Обтічний дизайн сприяє кращому розслабленню спини під час відпочинку. Не дивлячись на малу власну вагу, сталевий каркас стільця здатний витримувати навантаження до 120 кг. Vango Micro Steel Chair Mykonos Blue (CHQMICRO M27Z06) створить бажаний комфорт, де б Ви не були: в кемпінгу, на риболовлі, вдома або просто на природі.
Особливості:
- Endure Fabric - міцна поліефірна тканина, призначена для використання на вулиці.
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 120 кг.
- Обтічний дизайн для повної підтримки спини.
- Компактно складається та упаковується в чохол.
- Висота сидіння - 34 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 1.5 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 640 мм |
| Габариты упаковки | 35 х 9 х 11,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 550 мм |
| Комплектация | Стул<br /> Чехол |
| Материал сиденья | Endure Fabric |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 530 мм |
- Цена: 1 500 ₴

