
Стілець кемпінговий Vango Micro Steel Tall Chair Mykonos Blue (CHQMICRO M27TDP)
- Немає в наявності
- Код: OT_926787
1 482 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Сучасний дизайн кемпінгового стільця Vango Micro Steel Tall забезпечує максимум комфорту при невеликій вазі та мінімальному розмірі. Якщо Ви вирушили в велопоїздку, похід вихідного дня або просто недостатньо місця в машині, в такому випадку стілець Vango Micro Steel Tall - це вихід із ситуації. Стілець добре збалансований, завдяки чому має достатню стійкість. Висока спинка та обтічний дизайн сприяють кращому розслабленню спини під час відпочинку. Не дивлячись на малий власну вагу, сталевий каркас стільця здатний витримувати навантаження до 120 кг. Vango Micro Steel Tall створить бажаний комфорт, де б ви не були, будь-то в кемпінгу, на рибалці, будинки, або просто на природі.

Технічні характеристики:
- Тип: складаний
- Тип: крісло
- Максимальне навантаження, кг: 120
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал конструкції: 600D Polyester — міцний, стійкий до зносу та стирання, стійкий до ультрафіолетового випромінювання матеріал
- Колір: Mykonos Blue (синій)
- Призначення: для пляжу, кемпінгу, відпочинку на природі, будинки та дачі.
Габарити та вага:
- Розміри зовнішні, ШхГхВ, см: 61 х 55 х 67
- Висота сидіння, см: 44
- Ширина сидіння, см: 44
- Розміри в складеному вигляді, ШхГхВ, см: 44 х 13,5 х 11
- Вага, кг: 3.0
Загальні характеристики:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 120 кг
- Складається до компактного розміру - Легке зберігання та транспортування.
- Сполучні кріплення сталевого каркаса зроблені з ударостійкого й еластичного ABS пластику
- Сітчасті бічні панелі зберігають прохолоду в теплі дні
- Міцний чохол для транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 3 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 1040 мм |
| Габарити паковання | 44 х 13,5 х 11 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 650 мм |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 570 мм |
- Ціна: 1 482 ₴

