
Стул кемпинговый Vango Malibu Granite Grey (CHQMALIBUG11Z06)
- Нет в наличии
- Код: OT_928219
1 949 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оновлений м'який розкладний стілець Vango Malibu подарує вам затишок домашнього крісла, хай де ви будете, чи то на риболовлі, чи то в кемпінгу, чи то просто на дачі. Сидіння і спинка вироблені з високоміцного та якісного поліестеру з м'якою підкладкою. Правий підлокітник обладнано ізотермічним підсклянником, який збереже потрібну температуру вашого напою. Продумана жорстка конструкція сталевого каркаса та міцні з'єднувачі з ABS-пластику легко витримують навантаження до 120 кг. У комплекті постачається чохол для транспортування і зберігання.
Технічні характеристики:
- Тип: складаний.
- Різновид: крісло.
- Максимальне навантаження, кг: 120.
- Матеріал каркаса: сталь.
- Матеріал конструкції: 600D Polyester — міцний, стійкий до зносу та стирання, стійкий до ультрафіолетового випромінювання матеріал.
- Колір: Granite Grey (темно-сірий).
- Призначення: кемпінг, відпочинок на природі, риболовля, дім, дача.
Габарити й вага:
- Розміри зовнішні, ШхГхВ, см: 76 х 46 х 85.
- Висота сидіння, см: 40.
- Ширина сидіння, см: 56.
- Розміри в складеному вигляді, ШхГхВ, см: 24 х 24 х 89.
- Вага, кг: 3.
Загальні характеристики:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 120 кг.
- Плоскі ніжки стільця підвищують стійкість конструкції, запобігаючи заглибленню в землю.
- Пінополіуретанова підкладка в зоні сидіння і спини сприяє максимальному комфорту.
- Сполучні кріплення сталевого каркаса зроблені з ударостійкого й еластичного ABS пластику.
- Ізотермічний підсклянник для склянки чи пляшки.
- М'які підлокітники.
- Міцний чохол для транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 3 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,4 кг |
| Вид | Стулья |
| Высота | 850 мм |
| Габариты упаковки | 24 х 24 х 89 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 760 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 460 мм |
- Цена: 1 949 ₴


