
Стул раскладной Vango Kraken 2 Oversized Chair Excalibur (CHQKRAKENE27Z06)
- Нет в наличии
- Код: OT_928226
4 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Vango Kraken 2 Oversized Chair Excalibur (CHQKRAKENE27Z06) ідеально підходить для тих, кому необхідний просторий та зручний розкладний стілець з великим запасом міцності, здатний створити необхідний комфорт під час відпочинку на природі. Приємна на дотик тканина DuoWeave™ Fabric вирізняється високою міцністю та еластичністю. Спинка та сидіння стільця мають м'яку пінополіуретанову підкладку. Сталевий каркас та підлокітники витримують навантаження до 180 кг, при цьому вага стільця відносно невелика. Vango Kraken 2 Oversized Chair Excalibur (CHQKRAKENE27Z06) створить бажаний комфорт, де б Ви не були: на риболовлі, полюванні, вдома чи просто на природі.

Особливості:
- DuoWeave™ Fabric - тканина на основі поліестеру, дуже еластична, м'яка на дотик, відрізняється високою міцністю та довговічністю.
- Сталевий каркас підвищеної міцності витримує навантаження до 180 кг.
- Збільшена ширина порівняно зі стандартними стільцями.
- Плоскі пластикові накладки на ніжках стільця підвищують стійкість конструкції, запобігаючи зануренню в землю.
- Пінополіуретанова підкладка сприяє максимальному комфорту.
- Жорсткі підлокітники закругленої форми витримують велике навантаження під час вставання.
- Висота сидіння - 47 см.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 4.8 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 950 мм |
| Габариты упаковки | 23 х 89 х 21 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 610 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Материал сиденья | DuoWeave™ Fabric |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 670 мм |
- Цена: 4 400 ₴



