
Стул кемпинговый Easy Camp Arm Chair Night Blue (480044)
- Нет в наличии
- Код: OT_928350
750 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний складаний стілець Easy Camp Arm Chair Night Blue (480044) ідеально відповідає лінійці наметів датського виробника, так що Ви зможете підібрати все в одному стилі для відпочинку в кемпінгу. Міцний та зручний, у підлокітнику є тримач для пляшки, а сама конструкція складається та розкладається за лічені секунди.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Сітчастий підсклянник.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 110 кг
- Висота сидіння - 40 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 2.3 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Габариты упаковки | 15 x 15 x 84 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 750 ₴

