
Стул раскладной Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG)
- Нет в наличии
- Код: OT_928391
1 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець розкладний Highlander Edinburgh Camping Chair Olive (FUR002-OG) є ідеальним супутником для відпочинку на природі. Сталевий каркас і міцна тканина забезпечують тривалий час експлуатації, а компактна складана конструкція дозволяє легко переносити крісло та зберігати його у чохлі.
Особливості:
- Складана конструкція для зручності транспортування.
- Підстаканник у підлокітнику.
- Міцна сталева рама.
- Упаковується в компактний чохол для перенесення.
- Максимальне навантаження - 100 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 2.2 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 890 мм |
| Габариты упаковки | 15 х 15 х 89 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 510 мм |
| Комплектация | Стул<br /> Чехол |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 510 мм |
- Цена: 1 000 ₴




