
Стул раскладной Outwell Kielder Blue (470313)
- Нет в наличии
- Код: OT_928759
3 619 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь життям, сидячи в розкладному стільці Outwell Kielder Blue (470313). Його каркас виконаний із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Спинка з рельєфного поліестеру створює комфорт для спини, а м'які регульовані підлокітники забезпечують підтримку для рук. Стілець розкладний Outwell Kielder Blue (470313) ідеально підходить для відпочинку на природі з друзями, має підстаканник і чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- М'яка оббивка спинки забезпечує оптимальний комфорт під час сидіння.
- Широкі мʼякі підлокітники для комфорту та підтримки рук.
- Ідеально підходить як обідній стілець або як крісло для відпочинку.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 125 кг.
- Висота сидіння - 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 4.6 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 1000 мм |
| Габариты упаковки | 17 x 18 x 97 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 870 мм |
| Комплектация | Стул<br /> Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 540 мм |
- Цена: 3 619 ₴


