
Стул раскладной Outwell Catamarca XL Black (470048)
- Нет в наличии
- Код: OT_928868
2 970 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь життям, сидячи в розкладному стільці Outwell Catamarca XL Black (470048). Його каркас виконаний із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Широка спинка та м'які підлокітники забезпечують комфорт при сидінні. Стілець розкладний Outwell Catamarca XL Black (470048) ідеально підходить для відпочинку на природі з друзями, у нього є два підстаканники та чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Широке сидіння для додаткового комфорту.
- Два підстаканники.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
- Висота сидіння - 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 4.1 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 960 мм |
| Габариты упаковки | 23 x 20 x 96 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 900 мм |
| Комплектация | Стул<br /> Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 620 мм |
- Цена: 2 970 ₴


