
Стул раскладной Outwell Ullswater Blue (470311)
- Нет в наличии
- Код: OT_928870
5 190 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь життям, сидячи в розкладному стільці Outwell Ullswater Blue (470311). Його каркас виконаний із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Висока спинка з рельєфного поліестеру регулюється в трьох положеннях, а м'які підлокітники забезпечують комфорт для рук. Стілець розкладний Outwell Ullswater Blue (470311) ідеально підходить для відпочинку на природі з друзями, має підстаканник і чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- М'яка оббивка спинки та підголівника забезпечує оптимальний комфорт під час сидіння.
- М'які підлокітники для комфорту та підтримки рук.
- Висока спинка для оптимальної підтримки шиї.
- Регулюється у трьох різних положеннях.
- Ідеально підходить як обідній стілець або як крісло для відпочинку.
- Підстаканник можна сховати під сидіння, коли він не використовується.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 125 кг.
- Висота сидіння - 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 5.9 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 1070 мм |
| Габариты упаковки | 20 x 17 x 110 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 610 мм |
| Комплектация | Стул<br /> Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 790 мм |
- Цена: 5 190 ₴


