
Стул раскладной Outwell Campo XL Black (470323)
- Нет в наличии
- Код: OT_928871
3 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Outwell Campo XL Black (470323) - розкладний стілець із дуже широким сидінням, м'якими підлокітниками та знімним підстаканником. Каркас виготовлений із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням та витримує навантаження до 150 кг. Збільшені опори ніжок підвищують стійкість на м'якому ґрунті. Чохол для перенесення полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Знімний підстаканник, що кріпиться з обох боків крісла.
- Збільшені опори ніжок для підвищеної стійкості.
- М'які підлокітники з набивкою з піноматеріалу.
- Широке сидіння для додаткового комфорту.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
- Висота сидіння - 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 5.1 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 970 мм |
| Габариты упаковки | 23 x 13 x 118 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 670 мм |
| Комплектация | Стул<br /> Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 670 мм |
- Цена: 3 900 ₴

