
Стул кемпинговый Outwell Catamarca Junior Black (470327)
- Нет в наличии
- Код: OT_928872
1 299 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Outwell Catamarca Junior Black (470327) - розкладний стілець, розроблений спеціально для найменших туристів. Саме тому в нього є такі особливості, як регульована підставка для ніг та спеціальна конструкція рами, що запобігає перекиданню. Рекомендований вік дитини - від 3 до 8 років, а максимальне навантаження - 50 кг.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Підставка для ніг, що регулюється в 2-х положеннях.
- Підсклянник.
- Конструкція рами запобігає перекиданню.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 50 кг
- Висота сидіння - 51 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 3.5 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 880 мм |
| Габариты упаковки | 15 x 13 x 86 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 630 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 530 мм |
- Цена: 1 299 ₴

