
Стул раскладной Outwell Blackpool Ocean Blue (470346)
- Готово к отправке
- Код: OT_928873
2 900 ₴
2 769 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець розкладний Outwell Blackpool Ocean Blue (470346) дуже легкий та зручний для перенесення. Він має міцну сталеву раму з порошковим фарбуванням, текстильний матеріал, що легко очищається, та міцні підлокітники. Стілець не вимагає збирання, розкладається та складається за лічені секунди. Проста функція блокування запобігає руйнуванню каркасу під час використання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Невеликий розмір у складеному вигляді.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Міцні пластикові підлокітники.
- Проста у використанні функція блокування.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Висота сидіння - 40 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 3.3 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 860 мм |
| Габариты упаковки | 55 x 5 x 78,5 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 550 мм |
| Комплектация | Стул |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 560 мм |
- Цена: 2 769 ₴



