
Стул раскладной Outwell Sauntons Ocean Blue (470401)
- Готово к отправке
- Код: OT_928874
1 949 ₴
1 848 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець розкладний Outwell Sauntons Ocean Blue (470401) з низькою посадкою, дуже легкий та зручний для перенесення. Він має міцну сталеву раму з порошковим фарбуванням і текстильний матеріал, що легко очищається. Стілець не вимагає збирання, розкладається та складається за лічені секунди.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Невеликий розмір у складеному вигляді.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Висота сидіння - 33 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 2.8 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 570 мм |
| Габариты упаковки | 48 x 4 x 77 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 480 мм |
| Комплектация | Стул |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 530 мм |
- Цена: 1 848 ₴

