
Стул кемпинговый Highlander Balmoral Chair Charcoal (FUR094-CH)
- Нет в наличии
- Код: OT_929213
5 300 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кемпінговий стілець Highlander Balmoral Chair Charcoal — найзручніший варіант для відпочинку на природі! Коли прийшов час розслабитися, похідне крісло Balmoral не випустить Вас зі своїх обіймів. Завдяки м'якому набиттю, додатковому простору й ізольованому підскляннику для улюбленого напою Ви почуватиметеся як удома на відпочинку просто неба.
Особливості:
- Міцна та надійна сталева рама.
- Обтисла форма охоплює всю спину, захищаючи від протягів.
- Щільне набиття з піноматеріалу забезпечує цьому стільцю чудову амортизацію.
- Чохол для перенесення забезпечує легке транспортування.
- Міцна тканина, призначена для використання на вулиці.
- Дуже м'яка тривимірна сітка на підголівнику, підлокітнику та передній частині сидіння для додаткового комфорту, повітропроникності й водонепроникності.
- Ізольований підсклянник зберігає напої прохолодними.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 5.99 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 6,4 кг |
| Вид | Стулья |
| Высота | 600 мм |
| Габариты упаковки | 106 x 56 x 53 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 970 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 900 мм |
- Цена: 5 300 ₴





