
Стул раскладной Outwell Blackpool Green Vineyard (470347)
- Нет в наличии
- Код: OT_929229
2 430 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець розкладний Outwell Blackpool Green Vineyard (470347) дуже легкий та зручний для перенесення. Він має міцну сталеву раму з порошковим фарбуванням, текстильний матеріал, що легко очищається, та міцні підлокітники. Стілець не вимагає збирання, розкладається та складається за лічені секунди. Проста функція блокування запобігає руйнуванню каркасу під час використання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Невеликий розмір у складеному вигляді.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Міцні пластикові підлокітники.
- Проста у використанні функція блокування.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Висота сидіння - 40 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 3.3 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 860 мм |
| Габариты упаковки | 55 x 5 x 78,5 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 550 мм |
| Комплектация | Стул |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 560 мм |
- Цена: 2 430 ₴



