
Стул раскладной High Peak Alicante Dark Grey/Blue (44117)
- Нет в наличии
- Код: OT_929561
3 980 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Alicante Dark Grey/Blue (44117) - комфортний розкладний стілець із регульованою в трьох положеннях спинкою, м'яким сидінням і знімним підголівником. Міцна сталева рама з порошковим покриттям витримує навантаження до 120 кг. Зносостійка якісна тканина з поліестеру забезпечує тривалу експлуатацію. У складеному вигляді стілець досить компактний, поставляється з практичним чохлом для зберігання.
Особливості:
- М'яке сидіння та спинка.
- Спинка регулюється в трьох положеннях.
- Регульовані підлокітники.
- Знімна подушка під голову.
- Вбудований підстаканник.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Максимальне навантаження - 120 кг
- Висота сидіння - 48 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 4.6 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 1050 мм |
| Габариты упаковки | 98 x 26 x 18 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 620 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 3 980 ₴

