
Стул раскладной High Peak Tarifa Dark Grey/Blue (44143)
- Нет в наличии
- Код: OT_929802
660 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Tarifa Dark Grey/Blue (44143) - триногий вуличний стілець із компактним розміром у складеному вигляді. Модель має міцну сталеву раму з порошковим покриттям, а сидіння виконане з високоякісної поліестерової тканини. Стілець поставляється зі зручним плечовим ременем для переноски. High Peak Tarifa Dark Grey/Blue (44143) ідеально підходить для відпочинку в кемпінгу, риболовлі та будь-яких зустрічей на природі.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Максимальне навантаження - 100 кг
- Висота сидіння - 45 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.65 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 450 мм |
| Габариты упаковки | 59 х 9,5 х 9,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 330 мм |
| Комплектация | Стул |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 330 мм |
- Цена: 660 ₴

