
Стул раскладной Easy Camp Baia Pacific Blue (480064)
- Нет в наличии
- Код: OT_929831
930 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець розкладний Easy Camp Baia Pacific Blue (480064) швидко розкладається, а також складається за лічені секунди, що спрощує його транспортування. Цей похідний стілець ідеально підходить для кемпінгу, пікніків, фестивалів та спортивних заходів. Складані меблі Easy Camp виготовлені з високоякісного поліестеру, а рама є міцною сталевою конструкцією.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає складання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 110 кг.
- Висота сидіння - 41 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 1.8 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 740 мм |
| Габариты упаковки | 13 x 13 x 74 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 470 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 470 мм |
- Цена: 930 ₴



