
Стул раскладной Easy Camp Wave Ocean Blue (420068)
- Нет в наличии
- Код: OT_929832
1 290 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець розкладний Easy Camp Wave Ocean Blue (420068) - чудовий вибір для спокійного відпочинку на природі. Цей стілець дуже легкий, зручний та стильний. Його легко переносити з машини на пляж, розкладати та складати за лічені секунди, щоб без зайвого клопоту перейти до релаксу. Тканина основи легко витирається, що дуже зручно у разі появи плям від напоїв. Міцна сталева рама забезпечує відмінну підтримку та сприяє тривалій експлуатації. Стілець розкладний Easy Camp Wave Ocean Blue (420068) ідеально підходить для будь-якого заходу на свіжому повітрі. Стілець готовий для використання без необхідності додаткового складання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає складання.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Максимальне навантаження - 100 кг.
- Висота сидіння - 30 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 2 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 570 мм |
| Габариты упаковки | 43 x 11 x 77 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 430 мм |
| Комплектация | Стул |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 480 мм |
- Цена: 1 290 ₴



