
Стул раскладной Outwell Catamarca Black (470325)
- Нет в наличии
- Код: OT_929843
1 700 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь життям, сидячи в розкладному стільці Outwell Catamarca Black (470325). Його каркас виконаний із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Спинка та м'які підлокітники забезпечують комфорт при сидінні. Стілець розкладний Outwell Catamarca Black (470325) ідеально підходить для відпочинку на природі з друзями, у нього є підстаканник та чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Інтегрований підстаканник.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 125 кг.
- Висота сидіння - 43 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 3 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 850 мм |
| Габариты упаковки | 15 x 14 x 86 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 840 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 1 700 ₴


