
Стул раскладной Outwell Casilda XL Black (470236)
- Нет в наличии
- Код: OT_929845
4 440 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виконаний у формі півмісяця, розкладний стілець Outwell Casilda XL Black (470236) більший і зручніший за стандартні стільці. Його конструкція максимально охоплює спину, створює підтримку для рук, захищає від протягів та забезпечує повноцінний релакс. Сталевий каркас та шикарна текстильна тканина з м'якою набивкою гарантують тривалу експлуатацію. Стілець розкладний Outwell Casilda XL Black (470236) призначений для відпочинку на пікніку, пляжі, в наметовому містечку та заміському будинку. Він, безумовно, додасть комфорту вашому часу на свіжому повітрі.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Комфортне м'яке сидіння та спинка.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
- Висота сидіння - 40 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 6.2 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 900 мм |
| Габариты упаковки | 37 x 23 x 105 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 970 мм |
| Комплектация | Стул<br /> Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 610 мм |
- Цена: 4 440 ₴




