
Стілець розкладний Outwell Goya Night Blue (470411)
- Немає в наявності
- Код: OT_929855
2 749 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Outwell Goya Night Blue (470411) - розкладний стілець із широкими підлокітниками та міцним каркасом, виготовленим із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Модель витримує навантаження до 125 кг та має чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Широкі підлокітники для додаткового комфорту.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 125 кг.
- Висота сидіння - 46 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 900 мм |
| Габарити паковання | 12 x 27 x 104 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 680 мм |
| Комплектація | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 630 мм |
- Ціна: 2 749 ₴






