
Стілець кемпінговий Vango Panama XL Chair Granite Grey (CHTPANAMA000001)
- Немає в наявності
- Код: OT_930850
5 100 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Стілець Panama зі сталевою рамою Vango виготовлено зі стильного та міцного алюмінію, тисненої тканини та підлокітників з поролоновою підкладкою для комфорту. Ідеально підходить для вашого саду, кемпінгу чи відпочинку. Його перевага полягає в тому, що він має ніжки з плоскими упорами, що робить його зручним для підлоги та стабільним, дозволяючи вам з легкістю розслабитися. Сумка для перенесення забезпечує легке транспортування та зберігання, а знімний тримач для чашок ідеально підходить для зберігання напоїв, який можна використовувати з обох боків крісла. Чи то за обіднім столом, чи то для відпочинку, це крісло ідеально підходить для використання під час пригод на природі.

Технічні характеристики:
- Тип: складаний.
- Вигляд: крісло.
- Максимальне навантаження, кг: 150.
- Матеріал каркаса: сталева рама.
- Матеріал конструкції: Тканина Geo Endure — міцна, довговічна поліефірна тканина, призначена для використання на вулиці, стійка до ультрафіолетового випромінювання матеріал.
- Колір: Granite Grey.
- Призначення: для кемпінгів, відпочинку на природі, рибалки, будинки та дачі.
Габарити та вага:
- Розміри зовнішні, ДхШхВ, см: 64 х 67 х 100
- Висота сидіння, см: 51
- Ширина сидіння, см: 58
- Розміри в складеному вигляді, ШхГхВ, см: 25 х 120 х 18
- Вага, кг: 5
Загальні характеристики:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 150 кг.
- Тканина Geo Endure – стильна тканина з тисненим геометричним малюнком, виготовлена з поліестеру 600 ден, що забезпечує міцність і довговічність.
- Плоскі ніжки стільця підвищують стійкість конструкції, запобігаючи зануренню в землю.
- Сполучні кріплення сталевого каркаса зроблені з ударостійкого й еластичного ABS пластику.
- Глибока посадка й ергономічна спинка дає змогу комфортно розміститися й розслабитися.
- М'який підлокітник - забезпечує додаткову підтримку та комфорт, особливо під час вставання з крісла.
- Знімний тримач для чашок – дозволяє відпочивати з напоями, відпочиваючи на сонці, кріпиться з обох боків крісла.
- Сумка на ручках - забезпечує легке транспортування та комфортне зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 5,4 кг |
| Тип | Стільці |
| Висота | 1000 мм |
| Габарити паковання | 25 х 120 х 18 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 640 мм |
| Комплектація | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Матеріал сидіння | Тканина Geo Endure |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 670 мм |
- Ціна: 5 100 ₴








