
Кровать раскладная Highlander Camp Bed Olive (FUR008-OG)
- Нет в наличии
- Код: OT_925470
1 749 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легке та компактне у складеному вигляді розкладне ліжко Highlander Camp Bed Olive (FUR008-OG) призначене для надання більш високого рівня комфорту в наметовому містечку. Ліжко має сталевий каркас, який гарантовано витримує навантаження 100 кг. Тканина ліжка досить міцна та довговічна. У комплекті поставляється чохол із ручкою, куди укладається складене ліжко під час зберігання або транспортування.
Особливості:
- Міцний та надійний каркас зі сталі.
- Чотири опорні ніжки для максимальної стійкості.
- Повністю відкритий каркас ніжок дозволяє ефективно використовувати простір під ліжком.
- Ліжко має невелику вагу та легко складається до компактних розмірів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Цвет | Оливковый |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 925470 |
| Вид | Раскладушки |
| Габариты упаковки | 58,5 x 18 x 18 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Кровать<br />_x000D_ Чехол |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | 600D Oxford Polyester with PVC Coating |
| РАЗМЕРЫ | 182 х 58,5 х 18 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5034358040291 |
- Цена: 1 749 ₴

