
Кровать раскладная Outwell Tenby Ocean Blue (410097)
- Готово к отправке
- Код: OT_928865
4 500 ₴
4 209 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко розкладне Outwell Tenby Ocean Blue (410097) має міцний сталевий каркас і матеріал оббивки Textiline, що легко очищається. Модель не потребує збирання, розкладається та складається за лічені секунди. Регульована в трьох положеннях спинка дозволяє перетворити розкладачку на комфортний лежак.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- 3 положення спинки.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 6.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928865 |
| Вид | Раскладушки |
| Габариты упаковки | 61 x 71 x 14 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Комплектация | Кровать |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | Textiline, Woven and PVC Coated Polyester, 100% Polyester |
| РАЗМЕРЫ | 54/61 x 188 x 30 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Ocean Blue |
| Штрихкод | 5709388104786 |
- Цена: 4 209 ₴




