
Кровать раскладная High Peak Oviedo Dark Grey/Blue (44160)
- Нет в наличии
- Код: OT_928989
4 980 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко розкладне High Peak Oviedo Dark Grey/Blue (44160) розкладається за кілька секунд і складається так само легко та швидко. Міцна сталева рама з порошковим покриттям витримує навантаження до 120 кг. Зносостійка якісна тканина з поліестеру забезпечує тривалу експлуатацію. У складеному вигляді ліжко досить компактне, поставляється з практичним чохлом для переноски.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не потребує збирання.
- Легке та зручне для перенесення.
- Міцна сталева рама діаметром 22 мм.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 120 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Темно-серый |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 7.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928989 |
| Вид | Раскладушки |
| Габариты упаковки | 95,5 x 14,5 x 12,5 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Кровать<br /> Чехол |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | 600D Polyester |
| РАЗМЕРЫ | 190 x 65 x 45 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 4001690441605 |
- Цена: 4 980 ₴

