
Кровать раскладная Easy Camp Pampas Pacific Blue (480062)
- Нет в наличии
- Код: OT_929749
3 150 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко розкладне Easy Camp Pampas Pacific Blue (480062) розкладається та складається за лічені секунди, що спрощує його транспортування. Ця похідна розкладачка ідеально підходить для кемпінгу, пікніків, фестивалів та спортивних заходів. Дана модель виготовлена з високоякісного поліестеру, а рама є міцною сталевою конструкцією.
Особливості:
- PFC Free - використання у виробничих процесах тільки екологічно чистих матеріалів, що не містять перфторованих і поліфторованих сполук, які застосовуються для надання тканині водовідштовхувальних властивостей, але дуже шкідливі для навколишнього середовища та організму людини.
- Легке та зручне для транспортування.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 110 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929749 |
| Вид | Раскладушки |
| Габариты упаковки | 10 x 95 x 18 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Кровать<br /> Чехол |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | PVC Coated, 100% Polyester |
| РАЗМЕРЫ | 190 х 64,5/72,5 x 40,5 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Pacific Blue |
| Штрихкод | 5709388105141 |
- Цена: 3 150 ₴



