
Шатро Easy Camp Daytent Granite Grey (120327)
- Немає в наявності
- Код: OT_928284
11 040 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатро Easy Camp Daytent Granite Grey (120327) створює комфортний простір для відпочинку на природі, завдяки чотирьом прозорим бічним вікнам із фіранками, вшитій підлозі та великим переднім і заднім дверям. Їх можна перетворити на навіс від сонця за допомогою сталевих вертикальних стійок, а два регульованих вентиляційних відсіки на даху забезпечують відмінну вентиляцію. Дану модель можна використовувати в якості намету для дачі, літньої їдальні або альтанки.
Особливості:
- Hydrostatic Head 1500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 1500 мм вод. ст.
- Повністю вшита підлога захищає всю площу намету.
- Висота всередині становить 200 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Великі вікна забезпечують чудовий огляд, а також сприяють усамітненню за рахунок наявності штор.
- Дві внутрішні кишені для зберігання предметів першої необхідності.
- Регульовані вентиляційні відсіки на даху.
- Легко встановлюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Немає |
| Водонепроникність | 1500 мм вод. ст. |
| Габарити паковання | 68 x 24 х 24 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 0.2 мм |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø11 мм + 2 вертикальні сталеві стійки Ø16 мм |
| Комплектація | Шатро, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | Туристичний |
| Сезон | Трисезонні |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Палатки |
| Паковання | Сумка-чохол |
| Форма | Шатро |
| Ширина | 0.29 мм |
- Ціна: 11 040 ₴




