
Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey (120329)
- Нет в наличии
- Код: OT_928286
4 800 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тент Easy Camp Tarp 4 x 4 m Granite Grey (120329) з легкої та міцної тканини розміром 4 х 4 м створює додаткове укриття, яке можна легко та швидко розбити для захисту від дощу та сонця. Постачається з двома сталевими вертикальними опорами висотою 2 м. Всі вісім точок кріплення відтяжок надійно прошиті, а також посилені вставками з тканини для додаткової міцності та довговічності.
Особливості:
- Hydrostatic Head 3000 мм - тканина тенту має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Вертикальні сталеві опори забезпечують стійкість.
- Тент ідеальний як додаткове укриття.
- Легко встановлюється.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Назначение | Кемпинговые |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928286 |
| Вместимость | Четырехместные |
| Внутренняя палатка | Нет |
| Водонепроницаемость | 3000 мм вод. ст. |
| Габариты | 400 х 400 х 200 см |
| Габариты упаковки | 62 x 14 х 14 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Стальные вертикальные опоры Ø19 мм |
| Комплектация | Тент, стойки, оттяжки, колышки, инструкция, сумка-чехол |
| Конструкция | Однослойные |
| Наружный тент | 190T polyester PU coated (полиэстер с полиуретановым покрытием) |
| Пол | Нет |
| Сезон | Трехсезонные |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Тенты |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Форма | Двухскатный |
| Штрихкод | 5709388086570 |
- Цена: 4 800 ₴


