
Гамак Easy Camp Havana Double Mixed Colours (480039)
- Нет в наличии
- Код: OT_928347
3 120 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двомісний гамак Easy Camp Havana Double Mixed Colours (480039) - ідеальний спосіб розслабитися разом із коханою людиною. Яскравий та красивий, він має розподільні планки на обох кінцях, що створює велику площу поверхні для відпочинку. Тканина зі 100% полікотону дозволяє шкірі дихати. Легко прикріплений до дерев та стовпів, гамак Easy Camp Havana Double Mixed Colours (480039) ідеально підходить для вашого саду або кемпінгу, поставляється разом із чохлом для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Не вимагає складання.
- Дві розподільні планки.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Габаритные размеры гамака | |
| Вес | 2.8 кг |
| Ширина | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Гамаки |
| Габариты упаковки | 9 x 9,5 x 140 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Гамак<br />_x000D_ Чехол |
| Материал ложа | хлопок;полиэстер |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Mixed Сolours |
- Цена: 3 120 ₴





