
Гамак Easy Camp Tobago Mixed Colours (480040)
- Нет в наличии
- Код: OT_928348
1 149 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отримайте задоволення від відпочинку, де б ви не знаходилися, разом із гамаком Easy Camp Tobago Mixed Colours (480040). Він має вагу всього 1 кг, і його можна взяти з собою куди завгодно: на фестивалі, в кемпінги, на пікніки, спортивні заходи або просто повісити у своєму саду. Класична форма гамака обволікає Ваше тіло для максимального комфорту. Тканина зі 100% полікотону м'яка та міцна, витримує вагу користувача до 120 кг. Яскравий та красивий, гамак Easy Camp Tobago Mixed Colours (480040) не вимагає складання, поставляється разом із чохлом для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Не вимагає складання.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Габаритные размеры гамака | |
| Вес | 1 кг |
| Ширина | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Гамаки |
| Габариты упаковки | 21 x 12 x 28 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Гамак<br />_x000D_ Чехол |
| Материал каркаса | Нет |
| Материал ложа | хлопок;полиэстер |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Смешанные цвета |
- Цена: 1 149 ₴





