
Тент пляжный Outwell Windscreen Premium Charcoal (111219)
- Нет в наличии
- Код: OT_928828
2 790 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Outwell Windscreen Premium Charcoal (111219) - пляжний тент із прозорими вікнами із ПВХ, який забезпечує захист від небажаного вітру на пляжі або в саду. Досить проста установка займає лічені хвилини: потрібно просто закріпити складані вертикальні стійки за допомогою відтяжок та кілочків. В комплекті йде чохол для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Outtex® 3000 Select - зносостійкий, якісний, 100% поліестер, що відповідає основним вимогам до тканин, ідеальним для звичайного кемпінгу. Він є вогнестійким, має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 3000 мм вод. ст.
- Fire Retardant - тканина тенту має обробку протипожежною сумішшю, яка уповільнює та обмежує поширення вогню, а також значно знижує токсичні випари та виділення диму в процесі горіння. Протипожежні суміші нешкідливі для здоров'я людини, екологічно чисті та нетоксичні.
- Carrybag - сумка-чохол із ручками для перенесення та компактного зберігання.
- Ідеально підходить для використання на пляжі або в саду для захисту від вітру.
- Легко встановлюється.
- Прозорі вікна із ПВХ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Форма | Прямоугольная |
| Вес | |
| Вес | 3.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928828 |
| Внутренняя палатка | Нет |
| Водонепроницаемость | 3000 мм вод. ст. |
| Габариты | 650 х 140 см |
| Габариты упаковки | 54 х 11 х 11 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Каркас | Стальные стойки Ø16 мм |
| Комплектация | Тент, стойки, оттяжки, колышки, инструкция, сумка-чехол |
| Конструкция | Однослойные |
| Назначение | пляжные |
| Наружный тент | Outtex® 3000 Select, 100% polyester (полиэстер) |
| Пол | Нет |
| Сезон | Летние |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Тип | Тенты |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Цвет | Charcoal |
| Штрихкод | 5709388110930 |
- Цена: 2 790 ₴

