
Тент пляжный Easy Camp Beach Windscreen Surf Ocean Blue (120301)
- Нет в наличии
- Код: OT_928886
819 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Easy Camp Beach Windscreen Surf Ocean Blue (120301) - сучасна версія яскравого пляжного тенту. Низька U-подібна форма забезпечує гарний захист від сторонніх очей та небажаного вітру. Досить проста установка займає лічені хвилини. В комплекті йде чохол для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Ідеально підходить для використання на пляжі або в саду для захисту від вітру.
- U-подібна низька аеродинамічна форма.
- Легко встановлюється.
- Яскраві кольори.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928886 |
| Внутренняя палатка | Нет |
| Габариты | 310 х 70 см |
| Габариты упаковки | 69 х 7 х 7 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектация | Тент, дуги, инструкция, сумка-чехол |
| Конструкция | Однослойные |
| Назначение | пляжные |
| Наружный тент | 180T polyester PU coated, 100% polyester (полиэстер с полиуретановым покрытием) |
| Пол | Нет |
| Сезон | Летние |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Тенты |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Цвет | Ocean Blue |
| Штрихкод | 5709388081599 |
- Цена: 819 ₴

