
Тент пляжный Easy Camp Windscreen Granite Grey (120330)
- Нет в наличии
- Код: OT_928887
1 980 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Easy Camp Windscreen Granite Grey (120330) - стійкий пляжний тент практичного сірого кольору. Він забезпечує гарний захист від небажаного вітру. Досить проста установка займає лічені хвилини. Тент встановлений біля намету дозволяє розмістити за ним кемпінгову кухню та обідній стіл. В комплекті йде чохол для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Ідеально підходить для використання на пляжі або в саду для захисту від вітру.
- Легко встановлюється.
- Шикарна поліестерова тканина сірого кольору.
- Міцні сталеві опори.
- Важить 2 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928887 |
| Внутренняя палатка | Нет |
| Габариты | 500 х 140 см |
| Габариты упаковки | 60 х 11 х 11 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Стальные стойки Ø16 мм |
| Комплектация | Тент, стойки, оттяжки, колышки, инструкция, сумка-чехол |
| Конструкция | Однослойные |
| Назначение | пляжные |
| Наружный тент | 190T polyester PU coated, 100% polyester (полиэстер с полиуретановым покрытием) |
| Пол | Нет |
| Сезон | Летние |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Тенты |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Штрихкод | 5709388086587 |
- Цена: 1 980 ₴

