
Шатёр High Peak Cabana Light grey/Dark grey/Lime (14052)
- Нет в наличии
- Код: OT_928987
11 190 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Шатро High Peak Cabana Light grey/Dark grey/Lime (14052) підходить для будь-яких заходів. Це відмінний варіант для кемпінгового табору, чудовий вибір для фестивалів та вечірок, а також універсальне місце для зберігання інвентарю на задньому дворі. Сталеві стійки та вигнутий дах із дугами зі скловолокна в поєднанні з куточками з ABS-пластику забезпечують великий внутрішній простір. Шатро має простору площу 12,25 м² і висоту до 210 см. Фасадний вхід можна розстебнути до середини або прибрати стінку повністю в разі потреби. Прозоре фронтальне вікно додає світла в приміщення. Бічні вікна з москітної сітки збільшують приплив свіжого повітря та захищають від настирливих комах. "Спідниця" по всьому периметру намету запобігає потраплянню бруду всередину. Шатро High Peak Cabana Light grey/Dark grey/Lime (14052) завжди захистить Вас від сонця, вітру та дощу.
Особливості:
- Широкий вхід та знімна фасадна стінка.
- Прозоре переднє вікно для доступу світла.
- Сітчасті бічні вікна для постійної вентиляції.
- "Спідниця" по всьому периметру для захисту від бруду.
- Проклеєні шви тенту для захисту від попадання вологи.
- Чотири знімні штормові відтяжки.
- Міцні кілочки для фіксації конструкції на ґрунті.
- Блискавки SBS.
- Кріплення ліхтаря.
- Сумка-чохол для транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 9.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Четырехместные |
| Внутренняя палатка | Нет |
| Водонепроницаемость | 2000 мм вод. ст. |
| Габариты упаковки | 65 х 24 х 24 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 0.21 мм |
| Каркас | Дуги из стекловолокна Ø12,7 мм, стальные стойки Ø19 мм |
| Комплектация | Шатро, стойки, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Конструкция | Однослойные |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Туристический |
| Сезон | Трехсезонные |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Палатки |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Форма | Шатро |
| Ширина | 0.35 мм |
- Цена: 11 190 ₴



