
Гамак High Peak Traveller Blue (41224)
- Нет в наличии
- Код: OT_928992
972 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Traveller Blue (41224) - легкий гамак із міцного дихаючого нейлону. Невеликий розмір упаковки робить його ідеальним вибором для кемпінгу та далеких поїздок. В комплекті поставки йдуть два карабіни та дві мотузки для надійного кріплення.
Особливості:
- 210T Nylon Breathable (дихаючий нейлон).
- Два карабіна та дві мотузки довжиною 204 см для надійного кріплення.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 110 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Материал ложа | нейлон |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры гамака | |
| Вес | 0.35 кг |
| Ширина | 1400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Гамаки |
| Габариты упаковки | 18 х 16,5 х 4,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Гамак<br /> 2 карабина<br /> 2 веревки<br /> Чехол |
| Материал каркаса | Нейлон |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 972 ₴


