
Тент пляжный Outwell Windscreen Grey (111161)
- Нет в наличии
- Код: OT_929035
1 890 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Outwell Windscreen Grey (111161) - пляжний тент, який забезпечує захист від небажаного вітру на пляжі чи в саду. Досить проста установка займає лічені хвилини: потрібно просто закріпити складні вертикальні стійки за допомогою відтяжок та кілочків. В комплекті йде чохол для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Outtex® 100% polyester taffeta - зносостійкий, якісний, 100% поліестер, що відповідає основним вимогам до тканин, ідеальним для звичайного кемпінгу.
- Carrybag - сумка-чохол із ручками для перенесення та компактного зберігання.
- Ідеально підходить для використання на пляжі або в саду для захисту від вітру.
- Легко встановлюється.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929035 |
| Внутренняя палатка | Нет |
| Габариты | 500 х 125 см |
| Габариты упаковки | 54 х 8 х 8 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Каркас | Стальные стойки Ø16 мм |
| Комплектация | Тент, стойки, оттяжки, колышки, инструкция, сумка-чехол |
| Конструкция | Однослойные |
| Назначение | пляжные |
| Наружный тент | Outtex® 100% polyester taffeta (полиэстер) |
| Пол | Нет |
| Сезон | Летние |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Тип | Тенты |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Штрихкод | 5709388109095 |
- Цена: 1 890 ₴

