
Тент пляжный High Peak Mistral Light Grey/Dark Grey/Blue (10015)
- Нет в наличии
- Код: OT_929540
2 340 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Mistral Light Grey/Dark Grey/Blue (10015) - стійкий пляжний тент практичного сірого кольору. Він забезпечує гарний захист від небажаного вітру та сторонніх очей. Досить проста установка займає лічені хвилини. Тент встановлений біля намету дозволяє розмістити за ним кемпінгову кухню та обідній стіл. У комплекті йде сумка на блискавці для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Ідеально підходить для використання в кемпінговому таборі, на пляжі або саду для захисту від вітру.
- Смуга із прозорого ПВХ у верхній частині тенту.
- Проста установка завдяки чотирьом сталевим опорам.
- Відтяжки та кілочки йдуть у комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Форма | Прямоугольная |
| Вес | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929540 |
| Вес в упаковке | 2,9 кг |
| Габариты | 500 х 140 см |
| Габариты упаковки | 56 х 16 х 16 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Стальные стойки Ø16 мм |
| Комплектация | Тент, стальные стойки, сумка на молнии для переноски, колышки, оттяжки, инструкция |
| Конструкция | Однослойные |
| Назначение | пляжные |
| Наружный тент | 190T Polyester |
| Сезон | Трехсезонные |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Тенты |
| Упаковка | Сумка на молнии для переноски |
| Цвет | Light Grey/Dark Grey/Blue |
| Штрихкод | 4001690100151 |
- Цена: 2 340 ₴

