
Тент High Peak Capri 3.0 Aluminium/Dark Grey (10119)
- Нет в наличии
- Код: OT_929541
2 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Capri 3.0 Aluminium/Dark Grey (10119) - універсальний тент із міцної тканини з алюмінієвим покриттям та фактором UV80, що забезпечує максимальний захист шкіри від УФ-випромінювання. Сталеві стійки довжиною 180 см і 10 відтяжок, що входять в комплект, дозволяють варіювати конструкцію на ваш розсуд. Тент оснащений посиленими люверсами та надійним кріпленням. У комплекті йде сумка на блискавці для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- 8 посилених люверсів.
- 10 міцних червоних відтяжок.
- Тканина з алюмінієвим покриттям із внутрішньої сторони.
- Фактор захисту від УФ-випромінювання UV80 (UV Standard 801).
- Надійні та міцні кілочки товщиною 5 мм.
- Сумка на блискавці для перенесення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | |
| Вес | 1.83 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929541 |
| Вес в упаковке | 2 кг |
| Вместимость | Трехместные |
| Габариты | 300 х 280 х 180 см |
| Габариты упаковки | 54 х 12 х 12 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Каркас | Стальные стойки Ø16 мм |
| Комплектация | Тент, стальные стойки, сумка на молнии для переноски, колышки, оттяжки, инструкция |
| Конструкция | Однослойные |
| Назначение | пляжные |
| Наружный тент | 190T Polyester Alu PU, 1000 мм вод. ст. |
| Сезон | Трехсезонные |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Тенты |
| Упаковка | Сумка на молнии для переноски |
| Форма | Двухскатный |
| Штрихкод | 4001690101196 |
- Цена: 2 550 ₴


