
Тент Ferrino Canopy 4 Places Dark Grey (91220MDD)
- Нет в наличии
- Код: OT_929818
4 299 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тент Ferrino Canopy 4 Places Dark Grey (91220MDD) призначений для збільшення житлового простору великих кемпінгових наметів тунельного типу та підходить не тільки до наметів Ferrino, але й до інших наметів аналогічної конструкції, ширини і висоти. Тент має універсальне кріплення до намету, оснащений двоточковими відтяжками для підвищення стабільності. Матеріал має водозахисні та водовідштовхувальні властивості, але насамперед призначення тенту - створення тіні. Така приставна веранда може бути використана для облаштування кемпінгової кухні або зони денного відпочинку.
Особливості:
- Багатоточкова система відтяжок.
- Можливість згортання бічних стінок для використання в спекотну погоду.
- Тент сумісний із наметами Ferrino Fenix 4 Petrol (91192MBB) / Ferrino Meteora 4 Bordeaux (99124NMM).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Кемпинговые |
| Вес | |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929818 |
| Вместимость | Четырехместные |
| Внутренняя палатка | Нет |
| Водонепроницаемость | 2000 мм вод. ст. |
| Габариты | 140 х 260 х 180 см |
| Габариты упаковки | 52 х 15 х 15 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Каркас | Дуга из стекловолокна |
| Комплектация | Тент, дуга, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, сумка-чехол |
| Конструкция | Однослойные |
| Наружный тент | 70D Polyester Diamond, 75 g/m² Coated with Thermal Insulated, Aluminized Polyurethane (полиэстер с термоизоляционным алюминированным полиуретановым покрытием) |
| Пол | Нет |
| Сезон | Трехсезонные |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Тенты |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Форма | Тоннель |
| Штрихкод | 8014044981210 |
- Цена: 4 299 ₴


