
Палатка пляжная Easy Camp Oceanic Grey/Sand (120433)
- Нет в наличии
- Код: OT_929588
2 450 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отримайте миттєве укриття за допомогою пляжного намету, що саморозкладається - Easy Camp Oceanic Grey/Sand (120433). Просто відкрийте круглу сумку для перенесення, і намет набуде форми, готової захистити вас від сонця, вітру та невеликого дощу. Відкрита передня частина дозволить вам насолоджуватися краєвидами та стежити за своїми дітьми. Відтяжки підвищують стійкість у вітряну погоду, а вшите дно забезпечує захист від піску та трави. Намет пляжний Easy Camp Oceanic Grey/Sand (120433) ідеально підходить для активного відпочинку.
Особливості:
- Hydrostatic Head 500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, що забезпечує водонепроникність 500 мм вод. ст.
- Компактний розмір у складеному вигляді та невелика вага.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Ідеально підходить для використання на пляжі, в саду чи на фестивалі.
- Вітрозахисні вставки від небажаних бризів.
- Саморозкладна конструкція.
- Поліестерова тканина із захистом від УФ-променів +50UV.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Количество слоев | Однослойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 1.1 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 500 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 80 x 80 х 5 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø5 мм |
| Количество спальных мест | Двухместные |
| Комплектация | Палатка, дуги, колочки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Нет |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
| Форма | Саморазлагающаяся |
- Цена: 2 450 ₴





